به وب سایت دفتر فنی هنری زیبا دیزاین خوش آمدید.

فونت شکسته نستعلیق پس از مدتها تلاش تیم فنی آماده فروش شد. این فونت مثل سایر فونتها در کلیه نرم افزارهای کامپیوتری و همچنین نرم افزار های گوشی مثل اینشات قابل اجراست و در دو نگارش طراحی شده است.... قیمت هر کدام از نگارشها فقط 40 هزار تومان می باشد که در صورت خرید هر دو نگارش (پیشنهاد می گردد) جمعا 60 هزارتومان لحاظ خواهد شد..... در صورت تمایل به خرید پس از پرداخت وجه به شماره کارت 6037998115370214 بنام قاسم اصغری، با آی دی زیر از طریق واتس آپ در ارتباط باشید که بلافاصله فونت ارسال میشود.


اصغری  09358787019                       dmaitl@

 

 در صورت تمایل، بمنظور عدم پرداخت کارمزد، جهت استفاده از درگاه پرداخت آنلاین سایت، پیشنهاد میشوداز نرم افزارهای گوشی و یا عابر بانک استفاده نمائید تا هزینه اضافی (کارمزد انتقال وجه) از حساب شما کسر نگردد.

برای این منظور از شماره کارت 6037998115370214 بنام قاسم اصغری استفاده نمایید.در غیر اینصورت لینکهای زیر جهت پرداخت آنلاین می باشد:

 

خرید یک از فونتها

 

خرید هر دو نوع فونت (پیشنهاد ما)

 

نمونه ای از فونتها در تصاویر زیر

 

 

 

 

 

 

زیبا دیزاین ، متخصص در تولید و طراحی انواع سایت و صفحات نشریه با استفاده از جدید ترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

این مجموعه با هدف طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب و کلیه امور گرافیکی اعم از: طراحی کارت پستال ، تصاویر اکشن ، متحرک ، صفحه آرایی مطبوعات ، پوستر ، آرم ، لوگو و کارت ویزیت ایجاد شده است
@ تدريس خصوصي نرم افزارهاي گرافيكي در تهران و حومه تهران پذيرفته ميشود
@ برای دیدن این سایت به شکل درست توصیه می کنم از مرورگرهای فایرفاکس و گوگل کروم استفاده کنید.اینترنت اکسپلورر در همه نسخه های آن مرورگر مناسبی نیست.

Template Design:Dima Group