به وب سایت دفتر فنی هنری زیبا دیزاین خوش آمدید.

پس از سه چهار روز کلنجار رفتن با اعجوبه جدید openAi و Microsoft یا همان #chatgpt برای تست صحت ادعای این سرویس، توانستم یک مقاله نسبتا طولانی(حدود چند ده صفحه) و پرمحتوا و چند مقاله کوتاه در موضوعات عمومی و تخصصی دیگر را از طریق #CHATGPT خروجی بگیرم. این مقاله بدون دخالت انسانی و بدون حتی یک سطر #همانندجویی ! (یا همان کپی پیست?) و توسط هوش مصنوعی جدید نوشته شده است. فوق العاده است..


✒هر چند که نیاز به ویرایش بسیار جزیی نگارشی داشت و در انتخاب کلمات فارسی در کل چند ده صفحه، دو یا سه کلمه را با کلمات مترادف جایگزین کردم.
?به نظرم تفاوت اساسی #چت جی پی تی با مرورگر گوگل یا یاهو یا آلتاویستا یا :
۱. گوگل بعد از سرچ، کاربر را واقعا بمباران اطلاعاتی می کنه و بعضا اطلاعات اسپم و به درد نخور می ده که کاربر باید از بین چند صد سایت پیشنهادی، نتیجه مدنظر خودش را پیدا کند.
هر چند موضوع سرچ تان در گوگل چند سیلابی باشد نتایج جستجو به مراتب سخت تر میشه. مثلا اگر در گوگل در خصوص سابقه استقرار سیستم های متمرکز بانکی در ایران #CoreBanking سرچ کنید احتمالا بخاطر وجود کلمه سابقه، گوگل سایت تامین اجتماعی را هم بهتون پیشنهاد میده بخاطر شباهت به عبارت پر تکرار سابقه بیمه!!?
۲. بر خلاف گوگل، #چت_جی_پی_تی برای هر سرچ یا سوال کاربر فقط یک پاسخ می دهد. ولی دقیق و شفاف
۳. #چت_جیپیتی بسیار هوشمند تر بوده و هر چقدر عبارت سرچ تان طولانی تر باشد نتیجه دقیق تر می دهد.?
۴. پاسخ هر سوالی را نداند اطلاعات غلط یا مشابه نمیده و محترمانه میگه نمی دانم!! و پیشنهاد برای رفرنس معتبر ارائه میده. ?
۵.در خصوص سوالات درباره "اخبار" و "اشخاص"، محتاطانه عمل می کند.
۶. در خصوص موضوعات تحلیلی، فوق العاده است. پیشنهاد می کنم تجربه اش کنید. مثلا در مورد آینده #بانکداری یا آینده #خلبانی یا #استارتاپ ازش پرسیدم پاسخ جالبی بهم داد.
۷.در خصوص موضوعات توصیفی به اندازه یک پاراگراف توضیح میده شما می توانید با کلیک روی گزینه مربوطه، مجددا ازش بخواهید که ادامه بدهد و این پاراگراف ها را با اندکی ویرایش بهم وصل کنید. احتمالا در آینده این قابلیتش توسعه داده بشه!
۸. سابقه سوالات و پاسخ هایتان را ذخیره می کند و براحتی در کنار صفحه به همه آنها دسترسی دارید و هر کدام را می توانید حذف، ویرایش یا ذخیره نگه دارید. البته اگر با اکانت خودتان وارد بشوید.
۹.برای استفاده از #chatgpt باید وارد سایت مربوطه شده و با اکانت گوگل، #مایکروسافت یا فیسبوک وارد بشوید.
?نکته مهم: برای احراز هویت و تکمیل ثبت نام به شماره موبایل غیر از ایران نیاز خواهید داشت. که می توانید انواع شماره موبایل پولی یا رایگان را در اینترنت بدست بیارید.(مثل سرویس ایمیل فیک?)

https://chat.openai.com/

۱۰.نگران نباشید، اگر #شماره_موبایل_خارج از کشور ندارید برای ورود بدون نیاز به شماره موبایل از لینک زیر می توانید استفاده کنید. ?

https://chat.forchange.cn/

۱۱. به نظرم ادعای #chatgpt و استقبال میلیونی کاربران در روزهای نخست، اندکی بیش از تب موقت تکنولوژی است. در صورت توسعه و رفع ایرادات جزیی، قطعا می تواند نقش گوگل را در حوزه مرورگری کم رنگ کند.
۱۲. نسخه فعلی شماره سه بوده و ظاهرا نسخه چهار بزودی عرضه می شود.
۱۳. مالکیت این سرویس مجموعه Open Ai بوده ولی با حمایت و پشتیبانی مایکروسافت ارائه و معرفی شده است.(محصول مشترک #بیل_گیتس و #ایلان_ماسک است)
۱۴. مشکل زبان ندارد. با هر زبانی سوال بپرسید با همان زبان‌ پاسخ می دهد.
۱۵. لطفا شما اضافه کنید..

زیبا دیزاین ، متخصص در تولید و طراحی انواع سایت و صفحات نشریه با استفاده از جدید ترین مدل های روز دنیا می باشد.

معرفی فروشگاه اینترنتی

این مجموعه با هدف طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب و کلیه امور گرافیکی اعم از: طراحی کارت پستال ، تصاویر اکشن ، متحرک ، صفحه آرایی مطبوعات ، پوستر ، آرم ، لوگو و کارت ویزیت ایجاد شده است
@ تدريس خصوصي نرم افزارهاي گرافيكي در تهران و حومه تهران پذيرفته ميشود
@ برای دیدن این سایت به شکل درست توصیه می کنم از مرورگرهای فایرفاکس و گوگل کروم استفاده کنید.اینترنت اکسپلورر در همه نسخه های آن مرورگر مناسبی نیست.

Template Design:Dima Group