درباره ما

صفحه معرفی :: درباره زیبا دیزاین

زیبا دیزاین، تحول چشمگیری در صنعت طراحی و چاپ نشریات ایجاد کرد!

 با تماس افراد، مشاغل و ارگان‌های مختلف برای صفحه آرایی با موضوعات مشابه، اهمیت سرعت و زمان پاسخگویی به مشتریان و با توجه به هزینه بالای طراحی و همچنین درخواست افراد مبتدی و دانشجویان صنعت چاپ و صفحه آرایی، نیاز به ایجاد قالب های آماده در لوگوهای مختلف شکل گرفت. استفاده از طرح‌های لایه‌باز آماده، یک راهکار جامع است که می‌تواند اغلب نیازهای چاپخانه‌ها و طراحان را در حداقل زمان ممکن پاسخگو باشد.

سایت های زیادی با هدف آموزش های کاربردی ایندیزاین ایجاد شده است اما زیبا دیزاین مفتخر است بعنوان اولین مرجع ارائه قالب های لایه باز روزنامه فارسی زبان، همیشه در کنار کاربران بوده و خواهد بود اما این تنها بخشی از کار ما بود.

زیبا دیزاین در کنار پیشرفت های روز به روز تکنولوژی به پیشرفت های خود ادامه داد و پروژه های برنامه نویسی تحت وب را نیز آغاز کرد و تاکنون وب سایت های بسیاری را برنامه نویسی و پشتیبانی نموده است که برخی از آنان بدلایل شخصی خود کاربر تعطیل شدند و برخی هنوز فعالیت دارند .

چرا از طرح‌های لایه باز آماده استفاده کنیم؟

درحال حاضر با به وجود آمدن فضای دیجیتالی، طراحی و چاپ با استفاده از ابزارهای کامپیوتری تا حدودی جایگزین روش‌های سنتی و دستی شده‌است. بنابراین در عصر جدید، طراحان باید علاوه‌بر استعداد هنری و خلاقیت، دانش تخصصی کار با ابزارهای کامپیوتری را نیز کسب کنند. با تحول در صنعت دیجیتال و افزایش تقاضا در آن، نیاز به آماده سازی طرح و پروژه های با کیفیت در حداقل زمان ممکن، روز به روز افزایش یافت. بنابراین قالب های لایه باز، توسط زیبا دیزاین برای بهبود فرآیندهای صنعت چاپ، ارائه شدند. طرح‌ های لایه باز روزنامه و مجله ، قابلیت ویرایش به سلیقه مشتری در حداقل زمان ممکن را میسر می‌سازند.

۵ مزیت استفاده از طرح های لایه باز آماده در صنعت چاپ

طرح‌های لایه باز مزیت‌های زیر را برای صنعت چاپ ایجاد می‌کنند:

۱. کاهش زمان پاسخگویی به مشتریان

۲. سرعت بخشیدن و بهبود فرآیند چاپ

۳. افزایش کیفیت محصولات چاپی

۴. صرفه‌جویی در هزینه‌ها

۵. افزایش رضایت مشتریان

قالب های جدید و بروز

استفاده از جدیدترین شیوه های طراحی این سایت را به یکی از بهترین گزینه های صفحه آرایی نشریات تبدیل کرده است

فروشگاه با انصاف

استفاده از بهترین پروژه و چهارچوبهای موجود، فروشگاه این سایت را به یکی از بهترین گزینه های راه اندازی پایگاه مجازی تبدیل کرده است

امور گرافیکی

طراحی سایت، صفحه آرایی نشریات، طراحی فونت، لوح تقدیر، بنرهای متنوع، ست اداری و هرگونه کار گرافیکی مورد قبول ماست و میتوانید سفارش دهید.

رضایت کاربران

در نظرسنجی سال98- 83% از کاربران گزینه خیلی خوب و 15% گزینه خوب و 2% گزینه متوسط را انتخاب کردند.

سئوی کامل

ما سئو را در اولویت کار قرار می دهیم و همیشه درصد بهبود سئو سایت های ما بالای 90% می باشد.

کدنویسی بهینه

 یکی از اولویت های زیبا دیزاین می باشد که در صورت کوچکترین نقصی، پروژه تحویل داده نمیشود.

صفحه آرایی

صفحه آرایی در انواع قطع کاغذ تخصص ماست و پشتیبانی از آن، اصلی ترین وظیفه .

همراه شوید

زیبا دیزاین؛ اولین مرجع فروش فایل لایه باز نشریات در ایران